CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Warszawy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:52 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy profesjonalne usługi agrarne oraz administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie robione profesje oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w zakresie frachtu osób względnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi albo rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie sprowadzanie zza granicy do Krajowy.
104812
Ogłoszeń
102
Miast
4613
Użytkowników
1074
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.