Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi reklamowe

  Grafik komputerowy / Projekty graficzne / Ulotki, Plakaty / Strony www

October 2, 2022 09:27 - Usługi reklamowe - Warszawa
25.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Oferuję profesjonalne i tanie projekty graficzne przygotowane do druku i publikacji w internecie, oraz projektowanie stron internetowych.

Projekty dla druku są wykonane w kolorystyce CMYK, posiadają spady. Projekty wykonuję z należytą starannością, korzystając z najwyższej jakości grafik i zdjęć, w szczególnych przypadkach wszystko jest wykonywane od zera. Pracuje w każdym stylu graficznym. Projektuje także gazetki sklepowe, menu i cenniki dla restauracji oraz logo. Ceny projektów zaczynają się od 25 zł za stronę.

Projekty stron internetowych wykonuję na skrypcie WordPress lub w czystym html/php bez CMS. Projekty posiadają indywidualny motyw graficzny przygotowany pod klienta. Dla klientów którzy nie posiadają pieniędzy i nie mogą sobie pozwolić na stronę za 1000 zł mogę wykonać prostą stronę na motywie darmowym, lekko go przerabiając, cena takiej strony wynosi wtedy od 100 do 300 zł w zależności od czasu który będę musiał poświęcić na konfigurację zestawu.

Czas realizacji projektów jest bardzo krótki, jestem dostępny pod mailem, na wiadomości odpowiadam na bieżąco, w pracy nie używam telefonu, płatności odbywają się na konto paypal.

PS. Możliwa współpraca z pośrednikiem, wtedy ceny projektów są niższe.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.