TM - Oleje do drewna OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 8, 2022 17:36 - Pozostałe w dom i ogród - Warszawa
250.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Największą motywacją do założenia naszego sklepu jest długoletnie doświadczenie w praktyce przy produktach dostępnych w Timber Market. Doświadczenie, które codziennie nabywamy w trakcie prowadzenia naszej firmy bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam pokazać Państwu tylko produkty o najwyższej jakości sprzedawanych przez nas artykułów.
Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w tej dziedzinie. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Kleiberit, Remmers, Osmo, Rakoll lub Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu mailowego, lub odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Oleje do drewna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.