Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Sklep internetowy z meblami OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 8, 2022 15:34 - Meble na zamówienie - Warszawa
2599.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep uruchomiliśmy w 2007. Przez 3 lata powoli poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt zamienił się w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka ogromna ilość produktów z podziałem na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Obecnie większość produktów dostarczanych jest do klienta w kilka dni od złożenia, a stale pracujemy nad tym aby stale powiększać asortyment.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak House & More, Keter, Gardinetta jak również starannie wyselekcjonowane towary mniejszych polskich producentów oraz importerów. Stale doskonalimy procedury weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jesteśmy dumni z tego, że wg. zewnętrznych serwisów oceniających prawie wszyscy wg. Ceneo 97% nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Okazywane przez Państwa zaufanie umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Przeczytaj Naszą ofertę na:
meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.