Specjalista ds. kadr i płac

December 4, 2022 09:21 - Dam pracę - Katowice
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy osób chętnych z województwa śląskiego do przystąpienia do Projektu ze środków PFRON "Aktywny Start". Projekt ma na celu podniesienie zdolności do zatrudnienia, wprowadzenie na rynek pracy oraz wsparcie w utrzymaniu zatrudnienia grupy osób z niepełnosprawnościami w wieku aktywności zawodowe.
Pomagamy Osobom z Niepełnosprawnościami w znalezieniu pracy oraz aktywizacji ich na rynku pracy.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto pracy: Katowice
Zadania:
• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej z uwzględnieniem aktualnych przepisów,
• Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
• Przygotowywanie miesięcznych deklaracji, oraz list płac,
• Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, GUS,
• Archiwizacja dokumentacji płacowej,
• Współpraca z Księgowością oraz działem HR.
Wymagania:
• Znajomość programu Microsoft Word,
• Dobra znajomość programu Microsoft Excel,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
• Terminowość i dokładność w wykonywanej pracy,
• Wykształcenie kierunkowe,
• Znajomość przepisów prawa pracy oraz ZUS.

Oferujemy:
• pracę w dobrych warunkach
• pracę w zgranym zespole
• umowę zlecenia
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premii
• wsparcie w organizacji zakwaterowania
• przyjazne środowisko pracy
• narzędzia pracy
• możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!
Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRACĘ

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDZ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, ale chciałbyś/ chciałabyś poznać więcej szczegółów:

ZADZWOŃ: 506 941 913 LUB WYŚLIJ SMS o treści: AKTYWIZACJA

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!
Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wszystkimi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.
Projekt Postaw na Pracę II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu