Zatrudnię samodzielną osobę do prac administracyjno-biurowych

Opis

Fundacja NIKA poszukuje SAMODZIELNEJ osoby, która wesprze nas w realizacjach zadań związanych z pracami administracyjno-biurowymi.

Co oferujemy:

- pracę w ścisłym centrum Warszawy (przynajmniej póki co);
- bieżące wsparcie przełożonego (zawsze możesz o wszystko zapytać, zaproponować inne rozwiązania, zgłosić problem - razem łatwiej sobie ze wszystkim poradzimy);
- możliwość rozwoju zawodowego i stopniowego włączania w inne merytoryczne działania Fundacji (mamy wiele pomysłów na przyszłe działania i szukamy współpracowników oraz inspiracji, a wiemy, że Ty masz wiele do zaoferowania);
- umowę-zlecenie do końca 2025 r. w wymiarze 20 godzin/tygodniowo (jeśli będzie się nam razem fajnie pracowało - może być dłużej);
- przyjazne relacje partnerskie z zespołem i przełożonym (staramy się stworzyć taką atmosferę, aby nasz zespół czuł się bezpiecznie, mógł się rozwijać, miał szansę zgłaszać swoje pomysły i uczestniczyć w ich realizacji, ale wymagamy, żeby robota była zrobiona - po prostu nie dogadujemy się z leniami).

Czym się będziesz się zajmować, czyli Twój zakres zadań (nie oczekujemy fontanny z wodotryskiem):

- prowadzenie sekretariatu;
- sporządzanie notatek, protokołów;
- redagowanie korespondencji, przygotowywanie broszur informacyjnych;
- tworzenie prezentacji;
- pomoc organizacyjna w przygotowywaniu wydarzeń i organizacji szkoleń - m. in. rezerwacja sal, cateringu, biletów, hoteli;
- obsługa strony internetowej (jeśli nie umiesz - nauczymy);
- prowadzenie mediów społecznościowych - FB + You Tube - przygotowywanie treści, zamieszczanie materiałów, przygotowywanie i wysyłka newslettera;
- obsługa fotograficzna wydarzeń.

Czego oczekujemy:

- dyspozycyjności 3 razy w tygodniu - śr. 20 godz./tygodniowo oraz pewnej elastyczności w ustalaniu godzin pracy (po prostu czasem trzeba coś zrobić w innych terminach niż Twój dyżur, choć staramy się, aby to nie zdarzało się zbyt często i w miarę możliwości było wcześniej ustalone) - warunek konieczny.
- samodzielności, zaangażowania, zdolności organizacyjnych i odpowiedzialności za powierzone zadania - warunek konieczny;
- sprawnej obsługi programów i urządzeń biurowych (Windows, Office, Canva; internet, Wordpress mile widziany);
- gotowości do pracy na odległość - tylko jeśli warunki sanitarne wymuszą takie działania;
- doświadczenia w prowadzeniu mediów społecznościowych (przynajmniej na poziomie minimalnym - tzn. musisz rozumieć po co chcesz wrzucić danego posta, czemu to ma służyć i w tym kontekście dany post musi zostać przygotowany);
- doświadczenia w pracy z seniorami (naprawdę się przyda!);
- asertywności oraz umiejętności stawiania granic.

CV - koniecznie ze wskazaniem oczekiwanej stawki godzinowej brutto!! - należy przesłać na adres: basia@nika.org.pl.

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Basia

March 8, 2023 11:35
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj