Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  dietetyka Warszawa OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2022 09:35 - Nauka i szkolenia - 02-026 Warszawa ul. Raszyńska 22
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kursy dietetyki w Warszawie
1) Kurs dietetyki podstawowy – kurs I stopnia
Kurs dietetyki podstawowy – szkolenie będące podstawą do kształcenia w kierunku zawodu dietetyka. Informacje przekazywane na zajęciach teoretycznych i praktycznych zawierają najnowszą wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki. Wykładowcy posiadają wysokie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Potrafią przekazać wiedzę w sposób fachowy, ale i zrozumiały dla każdego kursanta. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują wewnętrzne zaświadczenie Akademii Dietetyki i zaświadczenie MEN.
Cena: 890 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – kurs II stopnia
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie adresowane do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki ogólnej. Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły kurs podstawowy w Akademii Dietetyki lub kurs w innej placówce, wydającej zaświadczenia MEN. W szkoleniu mogą uczestniczy również absolwenci I stopnia studiów na kierunku dietetyka/technologia żywności. Program zawiera informacje dotyczące: dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej i psychodietetyki. Szkolenie zakończone jest otrzymaniem zaświadczenia MEN oraz dyplomu potwierdzającego przygotowanie do zawodu dietetyka.
Cena: 890 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki – placówka oświatowa założona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Na rynku polskim działa już od ponad 7 lat. Oferta edukacyjna jest stale poszerzana i urozmaicana. Kursanci mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych i online, na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Akademia Dietetyki posiada Akredytację Kuratorium Oświaty.
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki w Warszawie tutaj:
http://www.akademiadietetyki.pl/warszawa/
Akademia Dietetyki
02-026 Warszawa ul. Raszyńska 22
tel. 22 250 13 50
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.